095 | OČEKÁVÁNÍ
TRUKSA Mirek (1918)
- starting price: 24 000 CZK
- Summer Online Sale 2022
Olej na plátně, 46 x 72 cm, rámováno, signováno vlevo dole Truksa, zezadu štítek Ústředního svazu čs. výtvarných umělců č. P299.